Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Działki na sprzedaż Kłaczyna - Oferty sprzedaży działek

11 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

11 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Ogłoszenia wyróżnione

189 000 zł2 950 m² 64,07 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Biuro nieruchomości golden select ma przyjemność przedstawić Państwu idealną działkę budowlaną pod Twój wymarzony dom. Lokalizacja: kłaczyna, gmina: dobromierz, powiat: świdnicki, jednostka.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia w okolicy

Działka budowlana Czechy

Czechy(Kłaczyna + 15 km)

170 000 zł1 000 m² 170 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż uzbrojona działka budowlana w miejscowości Czechy. Lokalizacja: miejscowość Czechy, gmina Jaworzyna Śląska. Oddalona około 4 km od Jaworzyny Śląskiej. W miejscowości znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana w górach Trzcińsko

Trzcińsko(Kłaczyna + 25 km)

180 000 zł2 240 m² 80,36 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż działka budowlano-rolna Trzcińsko, gmina Janowice Wielkie

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana Wierzbna

Wierzbna(Kłaczyna + 22 km)

332 000 zł2 767 m² 120 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż kilka pięknie położonych działek w Wierzbnej! Przedmiotem oferty jest działka położona we wsi Wierzbna! Działka powierzchni 27,67 ara. Działka w kształcie prostokąta, teren.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana przy lesie Małuszów

Małuszów(Kłaczyna + 20 km)

800 000 zł4 001 m² 199,95 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Podstawowe informacje: powierzchnia: 4.001m Cena: 200 zł/m Kształt terenu: działka płaska, wyrównana Stan: niezabudowana Przeznaczenie w MPZP (B10RM/MN) pod: - Tereny zabudowy zagrodowej, obiektów.

Szczegóły ogłoszenia

Działka Stare Bogaczowice

Stare Bogaczowice(Kłaczyna + 12 km)

60 000 zł1 000 m² 60 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż oferuję działki w doskonałej lokalizacji w Starych Bogaczowicach. Działki o powierzchni od 0,0992 ha do 0,1302 ha. Istnieje możliwość połączenia działek , dzięki czemu.

Szczegóły ogłoszenia

Działka rolna z dojazdem utwardzonym Pomocne

Pomocne(Kłaczyna + 17 km)

150 000 zł24 800 m² 6,05 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Grunt rolny 24800 M2 pomocne Lokalizacja: pomocne gmina Męcinka ok Jawora Powierzchnia: 24800 m Kształt: prostokąt o wymiarach ok 336x73 Kluczowe informacje: lokalizacja: teren górzysty, obecnie.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana Struga

Struga(Kłaczyna + 14 km)

199 440 zł2 216 m² 90 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż oferujemy Państwu atrakcyjnie położoną działkę usytuowaną w cichym i zielonym zakątku malowniczej podwałbrzyskiej wsi Struga. Działka znajduję się w odległości około.

Szczegóły ogłoszenia

Działka rolno-budowlana Witoszów Dolny

Witoszów Dolny(Kłaczyna + 21 km)

420 000 zł2 900 m² 145 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka rolno-budowlana o powierzchni 29 arów położona w Witoszowie Dolnym! Działka posiada dojazd drogą gminną. Działka w niedalekim czasie będzie uzbrojona w wodę, kanalizację.

Szczegóły ogłoszenia

Działka rolna uzbrojona Grzędy

Grzędy(Kłaczyna + 23 km)

129 000 zł8 208 m² 15,72 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka o powierzchni 8208 m2, położona w malowniczym miejscu we wsi Grzędy, koło Czarnego Boru. Klasa działki: v i VI. (zwolnione z podatku). Działka płaska,.

Szczegóły ogłoszenia

Działka rolna z dojazdem utwardzonym Świdnica

Świdnica(Kłaczyna + 23 km)

180 000 zł50 000 m² 3,60 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Sprzedaż gruntów rolnych położonych w okolicy Świdnicy w kier. na Wałbrzych o łącznej pow. 50000m2 grunty klasy III, IV, V, dojazd z drogą gminną. Cena 180 tys zł. Oferta.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Działka Kłaczyna

Kłaczyna,dolnośląskie

90 000 zł1 262 m² 71,32 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Oferuję do sprzedaży pięknie położoną działkę budowlaną w miejscowości Kłaczyna, gmina Dobromierz. Teren płaski i z dostępem asfaltowej do drogi publicznej. Nieruchomość objęta jest.

Zamknij
+0 km

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Zamknij